0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Безплатна доставка открит Оксфорд платно на камбаната на палатка, къмпинг палатка, палатка платно

Безплатна доставка открит Оксфорд платно на камбаната на палатка, къмпинг палатка, палатка платно

BGN 854.88
Продуктът е наличен

Налично


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОТВОРЕНО ОКСФОРД ПЛАТНО БЕЛ ШАТОР КАМПУВАЊЕ ШАТОР ПЛАТНО ШАТОР
шатор големина 400(L)*400(W)*250(H)*60см Groundsheet големина 400cm на дијаметар Покривот Висина 250cm Ѕид Висина 60см Влезот тип рамка пол на вратата,150см на висина на Покривот ткаенина 100% оксфорд платно, 265gsm, СТП слој, вода доказ, mildew отпорни, оган доказ sidewall 100% оксфорд платно, 265gsm, СТП слој, вода доказ, mildew отпорни, оган доказ Земјата лист 540gsm ripstop ПВЦ, водоотпорен , одвоен со teny со патент , водоотпорен Нето 40gsm бела,и на вратата и windows Централна пол Кол.38mm поцинкуван челик цевка,1.2 mm дебелина,бакар-цинк, обложени рамка пол Кол.19mm поцинкуван челик цевка,на 1.0 mm дебелина, бакар-цинк, обложени на Windows 4 страна на windows & 4 отвори на врвот, со мрежа од Врата 1 патент врата, патент Мрежа вратата не е задолжително, со размавта Штипки Φ5mm челик,26cm на должината,12pcs Јажиња Φ6mm Најлон јажиња, 3m на должината,12pcs, Carrybag истата ткаенина како покривки Пакување големина 110*30*30cm Бруто Тежина 24kg

Параметри на продукта

Обемът на:
3/4
Слоеве:
Единична стая
Област:
15КБМ
Материал Полюс:
Стомана
Външен Индекс На Водонепропускливост На Палатки:
2000-3000 мм
Сезон:
Трехсезонная палатка
Тип:
Палатка За 3 До 4 Лица
Стил:
Директен Вид Закрепване
Тип Сграда:
Конструкция на базата на нуждите на
Структура:
Една Спалня
Номер На Модела:
FLCTN04
Долен Водоустойчив Пощенски Код:
>3000 мм
Плат:
Оксфорд платно

Продукти в категория