0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
Кейт чист титан преносим Лека сгъваема лъжица къмпинг прибори за хранене, лъжичка, прибори за външно туризъм пътуване Ti5315

Кейт чист титан преносим Лека сгъваема лъжица къмпинг прибори за хранене, лъжичка, прибори за външно туризъм пътуване Ti5315

BGN 16.00
BGN 20.00
Продуктът е наличен

Налично

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви Благодариме ! Виткање Титаниум Лажица Бренд : Кит Предмет : Ti5315 Материјал : Чист Титаниум Површина : Sandblasting се Прошири Големина : 1.0*43*185mm Укината Големина : 1.0*43*120mm Тежина : 16g Функција : Вчитување на Храна Карактеристики : 1. Чист титаниум,лесни и посилни од челик. 2. Никогаш не ' рѓа,анти-корозија од киселина и алкално. 3. Висока отпорност на екстремно ниски и високи температури. 4. Здраво,еко-пријателски блиски до човечкото тело. 5. Титан може да го инхибираат растот на бактерии 6. Заштеда на простор, мала тежина, само 18 g, здрав и лесен за чистење. 7. Секој има преносни фланелен боксери кеси, повеќе удобен за носење и употреба на отворено. Објаснување : 1. Бидејќи титаниум не е погоден еластична член, виткање се справи со дел од храната-одделение од нерѓосувачки челик. 2. Притисни на locking plate да пред да биде заклучена, притиснете на грбот да биде укината. Пакет содржи : 1 x Виткање Титаниум Лажица Ti5315 1 x Преносни Фланелен боксери Торба
Превозот Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта. Плаќања Зачувам е најпосакувана. Повратни информации A. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне. Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек. В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Параметри на продукта

търговска марка:
КИЙТ
Начин На Почистване:
Кастрацията ултравиолетова светлина
Расходный материал:
No
Обемът на:
Стил:
На улицата
С чанта-хладилник или не:
No
Може да вряща вода или не:
Приложимо
Модел:
Ti5315
стил чанта:
Ръчна Количка
Обемът на:
1
С посуда или не:
ДА
Външен вид:
Сърце
Материал:
Титан
Начин За Пречистване На Вода:
Тип Писалка (Изисква Батерия)
Сгъване:
ДА
Дължина Слама:
Стандарт (100 см)
Тип:
Нож / Вилица/Лъжица
Материал:
Титан
Тип:
лъжица

Продукти в категория