0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
5.5*5.4 cm Крафт направи си САМ Коледна Елха Shape Hang tag Коледно Парти Deco Paper Cards подарък етикет

5.5*5.4 cm Крафт направи си САМ Коледна Елха Shape Hang tag Коледно Парти Deco Paper Cards подарък етикет

BGN 237.00
BGN 296.00
Продуктът е наличен

Налично


5.5*5.4 cm DIY Kraft Елка Форма Висат ознака Божиќ Партија Деко Хартија Картички за Подароци ознака
Карактеристики :
Материјал : Хартија Kraft
Боја : Бела,Црна,Кафеава за опција
Големина : L*W прибл. 5.5*5.4
Pls забелешка кабелот не се вклучени.
Продавачот Ветувам Посветеност на Квалитетот Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Се враќа Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Превозот 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Параметри на продукта

Номер На Модела:
1

Продукти в категория