0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Teeze 4бр 6X139. 7 108CB 30 мм дебелина Hubcenteric джанти распорные адаптери за Toyota Prado 2003-2010

Teeze 4бр 6X139. 7 108CB 30 мм дебелина Hubcenteric джанти распорные адаптери за Toyota Prado 2003-2010

BGN 304.00
BGN 319.98
Продуктът е наличен

Налично


Важно Превозот Прашање :
Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот Пон-Саб(7-10 работни дена за испорака на Повеќето Големи Градови со Редовно Воздухопловната),Ние не сме одговорни за сопствени должност или увозен данок од купувачот земјата . *Превозот до НАС/СА/ велика БРИТАНИЈА /МОБ/FR o r други Европа градови со DHL Прва Класа Воздухопловната,обично се потребни 2 - 5 работни дена.
*Превозот да Austra lia /Нов Зеланд со АУ Пост Прва Класа Воздухопловната,обично трае 5 - 10 дена.
*Превозот до Русија со SPSR Прва Класа Воздухопловната,обично трае 7-12 работни дена.
*Превозот во Азија други далечински градови може да трае 7 -1 2 работни дена со ЕМС Прва Класа Воздухопловната,следење на број ќе биде онлајн. *Сите објект се во парк и е подготвен за испорака,ќе испрати парцела ПОБРЗО во рок од 2 дена обработка на време . *Ако имате било какви прашања при примање на пратката,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши ова прашање,или ве молиме вратете го објектот во рок од 30 дена.
4pcs Сосема Нов Висок Квалитет 6 X139.7 108 CB 30мм Дебели Hubcenteric Тркала Spacer Адаптери За Toyota Prado За Toyota Prado Годишно 2003-2010
Карактеристики :
1,Spacer Ширина : 30мм секоја страна
2,Количина : 4 Парчиња
3,Топ Моделот : 6 X139.7
4,Центар Понесе : 108mm
5,Нишка на Теренот : 12x1.5
6,Сосема нов сет на 4pcs Високо Квалитетни Алуминиумски Тркала Изолација
7,ЦПУ Машински користење 6061 T6 Aerospace Алуминиум
8,Зголемување на тркало на автомобилот одиш,да се намали тежината на телото
9,Ние ги охрабруваме нашите клиенти да ги преземе неопходните мерки за да се обезбеди соодветна одговара пред купување
10,Ние препорачуваме добивање на овие изолација инсталиран од страна на обучен професионален
11,Не се враќа, или размена откако тие беа инсталирани
Објектот се вклучени :
4pcs Центар Оддалечиме Тркала Изолација иста како слика во прилог подолу
Ако не можете да потврдите компатибилност или имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме слободно да ни остави порака на,
ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Параметри на продукта

Материал Рамки:
Сплав
Широчина На Елемента:
25
Височина На Продукта:
35
Производствен Номер Детайли:
10001
търговска марка:
TEEZE
фигура болта:
6x139. 7
Броят на болтовете:
6
специални характеристики:
Защита
Друг Номер:
1001
Дължина На Продукта:
25
Вид На Материала:
Алуминиева сплав
Структура На Рамки:
Фалшив
Брой спици:
--
Тегло На Продукта:
9
Преносимото Номер Детайли:
10001

Продукти в категория