0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
SENFAI нов пристигане минимализъм малък ананас колиета старото обработено злато / посеребренный висулка специален подарък дълъг ананас и колие

SENFAI нов пристигане минимализъм малък ананас колиета старото обработено злато / посеребренный висулка специален подарък дълъг ананас и колие

BGN 13.00
BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично


SENFAI Нови Пристигнување Минимализам Мали Ананас Ѓердани Античките Злато/Сребрена Позлатен Pendant Специјален Подарок Долг Ѓердан Ананас
Предмет тип : Pendant ѓердани Тело синџир/ѓердан ѓердан/Бренд Minecraft
Материјал : Цинк легура Готски/Corrente де Prata colares ѓердан /Trinket
Боја : Како на сликата покаже Ѓердани/Pendant Ѓердан/Рачно изработени Шарм Ѓердан
Пол : Жени/Мажи/Жени/Возрасни/Деца Мода Ѓердан/Долг Ѓердан
Стил : Трендовски и Класичен,Romatic,Секојдневен Ѓердани/Pendant Ѓердан/макси Шарм
Состојба : 100% Сосема Нов Метал : цинк легура Антички злато / Сребрена позлатен Pendant : 2.9*1cm(1.14*0.39")Ѓердан должина : 18inches/46cm+прошири 2inches/5cm Повод : Случајни Партија Матурска Класа Свадба Brida Канцеларија Одмор специјален подарок за вашата сопруга moay Годишнината на Независноста Денот на Трудот,Денот на Благодарноста,Нова Година е Ден сум девојка ќерка, баба најдобар пријател деца дури и себе си на Св. Валентин, Велигден, Божиќ ден,Birthdnd ден на мајката, за да го прослават оние празник. Вашиот ѓердан ќе доаѓаат спакувани во подарок кутии, совршен за давање на подарок и безбедно чување.
Ѓердани/Pendant Ѓердан/Collares 2014 Шарм Ѓердан
Шарм Pendant Trinket Ѓердан/Collares.Corrente Де Ouro/Мажи Индија Накит/Joias/Персоналните Bijoux

Параметри на продукта

Цвят на метала:
Древното злато, антично сребро
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Формамодел:
Топка
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Размер На Кулон:
2.9*1 см(1.14*0.39)
Номер На Модела:
NE-170706
търговска марка:
senfai
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Колие / Висулка Колие / Шарм Ключодържател Колие
Стил:
Модерен и класически,романтичен, всеки ден
Функция:
Ежедневни Парти, Абитуриентски Клас Сватба Brida Офис Почивка
Цвят:
Както е показано на фигура
Доставка:
Безплатна доставка поща на Китай Air Express или E-package
MOQ:
Поръчка 1pcs / Min
Време на изпълнение на поръчката за нови продукти:
5-7days
Дължина:
about 41+5cm
Заглавие:
Минимализъм Малки Колиета От Ананас Древното Златно / Посеребренное Покритие

Продукти в категория