0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
MOQ=2PC нова мода и фантазия синтетичен опал сърцебиене висулка огнен жълт цвят 23x12. 7mm за коледен подарък на едро

MOQ=2PC нова мода и фантазия синтетичен опал сърцебиене висулка огнен жълт цвят 23x12. 7mm за коледен подарък на едро

BGN 31.00
BGN 33.60
Продуктът е наличен

Налично


Име : MOQ=2 PC Нова Мода И Фенси Синтетички Опал Чукање на срцето Pendant Оган, Боја Жолта 23x12.7mm За Божиќ Подарок трговија на Големо
Информации За Производот
78 бои за да се опционални
Опал Нова Форма На Табелата
Други Опал Накит
Ddelivery
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Прилагодено дизајн Је. Ние може да се направи и прилагодени дизајнирани производи според цртежот или примероци на двете скапоцен камен и накит ќе снабдување. 2) да Добијат понуда, ве Молиме испратете повеќе детали, како што се материјали, форма, боја, големина, апликација, квантитетот, квалитетот, и специјалните барања итн. Тоа може да ви помогне да понуди точната цена. 3) минималната цел количество(MOQ) MOQ е нормално 50cs за секоја големина и боја. Тоа зависи кога во акции или сопствени направени. Поголема количина, подобра цена. 4) Примерок Мала количина на примероци во парк се слободни и вие само треба да се плати за товарни такса. 5) начин на Исплата, Western Union, Money Gram, Paypal, Али-зачувам, T/T е во РЕД. 6) Сигурност Гарантира Сите скапоцен камен сте го добиле се доведе слободни, Кадмиум слободни и Phthalates содржина не е откриен од 0.1%. Тест извештај е предвидено кога се бара. 7) По продажба на Услуги на следење На број ќе бидат испратени преку e-mail по испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети со слики.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Сърце
Материал:
Полускъпоценни камъни
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Няма
търговска марка:
juanquanjl
Тип Суспензии:
Пързалка
Номер На Модела:
оп31
ключова дума:
Висулка С Опаловым Сердцебиением
Материал на продукта:
синтетичен опал
размер / странично дупка:
23x12. 7mm/1mm
Функция:
Чар, Медальон,Огърлица,Гривна,Обици,Пръстен
Цвят:
Огнен Жълт Цвят Op31
Стил:
Романтика
подвесная форма:
Форма На Сърцето
Тип:
Синтетичен Опаловый Висулка
Име:
Опал Сърцебиене Камък Цена

Продукти в категория