0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
Жените момиче мода сребърен цвят короната Чар висулка за верига огърлица аксесоари мед метал инкрустиран Циркон кристал бижута

Жените момиче мода сребърен цвят короната Чар висулка за верига огърлица аксесоари мед метал инкрустиран Циркон кристал бижута

BGN 5.00
BGN 7.02
Продуктът е наличен

Налично


Поврзани Производи Може Да Заинтересирани
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Топла Продажба На Производи
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Модата Жените Круна Шарм Pendant За Накит Одлуки Материјал : Висок квалитет на бакар+ААА Австриската кубни циркони Позлата : 3 Пати Platinum Позлатен Крај : Високо полиран Pendant големина : 25мм*18mm Метални синџир должина : 40cm +5cm (прилагодливи) Точка тежина : 2.5 g Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици парична Казна Накит што Сите предмети се за промет на големо цена.Толку повеќе ќе ви ги купите ,повеќе попуст ќе добиете.
кликнете Продавница каталог подолу за да видите повеќе производи
2177
DIY МОНИСТРА
DIY Clasps
DIY Конектори
DIY Шарм
Криви Цевка Монистра
Бисер Накит Фитинзи
Круна Tassel Капи
Момче и Девојка Приврзоци
Моден Ѓердан
Тренди Нараквици
Новодојдени
Промоција На Производи
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.

Параметри на продукта

Дължина:
only pendant, add 45cm metal chain
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
колие окачване
търговска марка:
ДЖУЯ
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Формамодел:
короната
Размер На Кулон:
25мм*18мм
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Функция:
Модни Окачване
Цвят:
платина
Материал:
висококачествена мед, кубичен цирконий
Завърши:
Висока Полиране
Аксесоари за бижута:
висулки за бижута

Продукти в категория