0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
природа сладководни перли на огърлица, 120 см, много модерни цветове перли, barqoue форма на перли.

природа сладководни перли на огърлица, 120 см, много модерни цветове перли, barqoue форма на перли.

BGN 20.64
Продуктът е наличен

Налично


За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
MINIMIUM ЦЕЛ : ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА
моден ѓердан
направени од природата свежа вода бисер, МАЛИ МОНИСТРА СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД СТАКЛО
бисер облик : барок
ѓердан должина : 120 СМ
боја : мешана боја
пакување : 1 компјутер/ organza подарок торба и од патент торба и хартија подарок кутија
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Параметри на продукта

Основният Цвят На Камъка:
Няма 2 цвята, 1 цвят
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Номер На Модела:
170720-7117
Моторен Тип:
направление
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Перлена Форма:
Непостоянен
Размер На Кулон:
47,2 инча
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
is_customized:
No
Тип На Метали:
no
Функция:
Здраве
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Дължина:
120 cm
Номер На Модела:
170720-7117
Перлена Форма:
Барок
Цвят:
изработени

Продукти в категория