0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
100 компл. / лот 20*12 мм стъклен глобус с корона разход 3 цвята основен набор от стъклен флакон с висулка стъклена бутилка купол капака колие с висулка

100 компл. / лот 20*12 мм стъклен глобус с корона разход 3 цвята основен набор от стъклен флакон с висулка стъклена бутилка купол капака колие с висулка

BGN 89.00
BGN 110.93
Продуктът е наличен

Налично


Слободен брод 100sets/многу 20*12mm diy стакло свет & сребрена круна база поставено стакло глобуси поставено стакло шишенцето pendant стакло покрие јасно топка
Висок Квалитет ,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница веб-сајт : Големина на топка : За 20mm Отворање : За 12mm Материјал : стакло топката со бакар метални наоди По собата : Една чаша свет , една база. без додатен Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сексемара
Формамодел:
Кръг
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
20 12mm
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Стъкло
Тип На Метали:
Мед
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтика

Продукти в категория