0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
доставка>>>>>>>>>>много очарователен Южно море сив барок перлена огърлица 12-13 мм 18 14kgp закопчалката

доставка>>>>>>>>>>много очарователен Южно море сив барок перлена огърлица 12-13 мм 18 14kgp закопчалката

BGN 61.00
BGN 94.37
Продуктът е наличен

Налично


не кутија
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 дена по плаќање потврдена.
Време На Испорака :
Кина Пост Воздух Mail : 15-40 дена
EMS/DHL/UPS/Федекс : 7-20 дена
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе се изјасни на парцела, како и со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење.
Политика За Наплата :
Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
Клиентот е одговорен за Враќање Превозот цена.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
Формамодел:
Кръг
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Материал:
перлата на
Размер На Кулон:
cm
Пол:
Жени
Номер На Модела:
ААА
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
a:
добре

Продукти в категория