0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-30 %
Druzy прекрасна рок кварц естествени свободни мъниста медальон кръг Crystal енергия камък, целебната сила за бижута-Mix Colorful

Druzy прекрасна рок кварц естествени свободни мъниста медальон кръг Crystal енергия камък, целебната сила за бижута-Mix Colorful

BGN 12.00
BGN 17.26
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме додадете ни на листата со желби ако ви се допаѓа нашиот производ!!!
Druzy Прекрасни Рок Кварц Природни Лабава Монистра Pendant Круг Кристал Енергија Камен Исцелителна Моќ за Изработка на Накит - Микс Шарени
Произвед кт Опис :
Состојба : нова
Количина : 12pcs
Димензии : дијаметар на монистра е околу 1,4 cm
Облик : Тркалезна Форма
Материјал : Рок Кварц Природни Кристали И Др
Answer : ___________________________ Note : бои можеби малку поинаква, бидејќи на природни и монистра.Вие ќе добиете слични на оние како фотографии.
Ако изберете мешан стил,ние ќе брод на стоки надвор со случајни бои,ве молиме да бидат забележани пред цел.Ви благодарам многу.
Пакет се Вклучени : 12 Pcs Природен Камен Pendant (Без Ѓердан)

Параметри на продукта

Цвят на метала:
смесен стил
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
Тип Суспензии:
Пързалка
is_customized:
No
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
ДАЙН954
търговска марка:
друзы
Формамодел:
кръгли мъниста
Функция:
Топка
Цвят:
Различни цветове, за да изберете
Тип:
Pendant
Материал:
Crystal etc кварц скала на естествения
Форма:
Кръгла Форма
Украса:
Декорация На Партита Популярен Аксесоар За Партита
Случай:
Костюм за парти, годишнина,годеж,сватба
Размер:
the diameter is around 1.4cm
Пакет:
12 бр./лот
Произход:
Китай (Континентален)
Is_Customized:
Yes

Продукти в категория