0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
Безплатна доставка горещи продажба noble - > > > > > > @ @ нови класически 11-12 мм море от бяла естествена перла колие 18 инча AA GP WW #@

Безплатна доставка горещи продажба noble - > > > > > > @ @ нови класически 11-12 мм море от бяла естествена перла колие 18 инча AA GP WW @

BGN 44.00
BGN 63.49
Продуктът е наличен

Налично


не кутија
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Превозот
САД : 10 - 30days., велика БРИТАНИЈА : 10-35 дена, Бразил и Русија : 20-60 дена.Други земји : 15-55 дена.Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет .(Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 7 дена без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите деловни време : 9 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Материал:
Акрил
Размер На Кулон:
mm
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Моторен Тип:
Змия Верига
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип На Метали:
Мед
Номер На Модела:
колие
a:
a

Продукти в категория