0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Яки Стари Дантели На Цветя Татуировки Колие Колие Пънк Ретро Готически Висулки, Колиета За Жени Дама Коледен Подарък

Яки Стари Дантели На Цветя Татуировки Колие Колие Пънк Ретро Готически Висулки, Колиета За Жени Дама Коледен Подарък

BGN 0.62
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[производи]-[26318]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[18944]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ? Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја; Откако ќе брод, да обезбеди следење на numbe ,ќе чини околу 15-40 дена за да стигне до вас. Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.68$ како превозот цена на вашата нарачка. 2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака? Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно. Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод. 3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот? Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно. 4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок? Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност, така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок. 5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ? Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на . Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст. 6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати? Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно. Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата. 7. Прашање : Што е обработка на време? Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена. Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање! 8.

Параметри на продукта

Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Имитация-перла
Перлена Форма:
Идеално Кръгла
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
колие-колиета
Формамодел:
Капка Вода
Размер На Кулон:
Около 1-2 см
Функция:
Напомняне За Съобщение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
РОНГБИН
Дължина:
32cm
Стил:
Корейски корейски / корейски стил
Текстура на материала:
перлата на
моделирующий:
Геометричен вид
Цвят:
Капки Перли
Опаковка:
Серво опаковка
подходящ за случаи на дарения за подаръци:
Туристически сувенир, сватба, обезщетения на персонала
Място на произход на стоките:
YIWU

Продукти в категория