0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
топката ажурни етерично масло дифузор колие на Едро дифузор медальони бижута ароматерапия окачване на едро метал v

топката ажурни етерично масло дифузор колие на Едро дифузор медальони бижута ароматерапия окачване на едро метал v

BGN 36.90
Продуктът е наличен

Налично

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. : -)
Сите ние имаме наведени бои во акции. Природни Лава Камен : Лава монистра/камења се единствени во која природно-формирана voids и неправилни површини се дел од нивната убавина. На porous материјал на карпата е она што им овозможува на мирис, да остане и последна. Како да го користите : Само бришење капка етерично масло од лава камен и да уживаат во аромата за неколку часа или до неколку дена, во зависност од нафта што ја користите. Откако арома бледнее, повторно да аплицираат на нафта или масла од лава мушка. Ѓердан должина : 18 инчи и 2inch проширување (45см и 5cm продолжување) Лава монистра, големина : 14mm Метал : бакар locket Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на морска школка мајка на бисер накит. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од .
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Вулканичен
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
edl3464hx4
Пол:
Жени
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Тип Суспензии:
Пързалка

Продукти в категория