0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Druzy най-новият бразилски полиран капка вода естествени камъни разнообразни микс малък размер 20*15 мм, среден рейки, Wicca и Кристал изцеление

Druzy най-новият бразилски полиран капка вода естествени камъни разнообразни микс малък размер 20*15 мм, среден рейки, Wicca и Кристал изцеление

BGN 21.00
BGN 22.24
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме додадете ни на листата со желби ако ви се допаѓа нашиот производ!!!
Druzy Најновите Бразилецот Полиран Вода Капка Природни Камења Избрани се Меша Мала Големина 20*15mm Просек Реики, Wicca & Кристал Лекување
Произвед кт Опис :
Состојба : нова
Количина : 12pcs
Големина на : (приближно)2.0*1.5 cm
Облик : Водена Капка Форма
Материјал : Природни Камења Кристал Итн
Answer : ___________________________ Note : бои можеби малку поинаква, бидејќи на природни и монистра.Вие ќе добиете слични на оние како фотографии.
Ако изберете мешан стил,ние ќе брод на стоки надвор со случајни бои,ве молиме да бидат забележани пред цел.Ви благодарам многу.
Пакет се Вклучени : 12 Pcs Природен Камен Pendant (Без Ѓердан)

Параметри на продукта

Цвят на метала:
смесен стил
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
Тип Суспензии:
Пързалка
is_customized:
No
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
ДАЙН952
търговска марка:
друзы
Формамодел:
форма на капка вода
Функция:
Диаманти
Цвят:
Различни цветове, за да изберете
Тип:
Pendant
Материал:
Естествени камъни, кристали и т.н.
Форма:
форма на капка вода
Украса:
Декорация На Партита Популярен Аксесоар За Партита
Случай:
Костюм за парти, годишнина,годеж,сватба
Размер:
(approx)2.0*1.5cm
Пакет:
12 бр./лот
Произход:
Китай (Континентален)
Is_Customized:
Yes

Продукти в категория