0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Сладък Името На Любовта Колие Индивидуални Плътен Сребро Всяко Име Висулка Дълго Колие Ангажимент Бижута

Сладък Името На Любовта Колие Индивидуални Плътен Сребро Всяко Име Висулка Дълго Колие Ангажимент Бижута

BGN 39.98
Продуктът е наличен

Налично


Симпатична Љубов Име Ѓердан Прилагодено Солидна Сребро Било Име Pendant Долг Ѓердан Ангажман Накит
* ветување сите jewelrys се направени во солидна сребро 925
*100% рачно изработени
*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!
Ова име ѓердан е одличен подарок на годишнина, ангажирање, calentine Ден подароци, партија и свадба. совршен моден подарок за себе или за пријатели !!
Детална Слика :
#Basical Производи Параметар
Англиски Име ѓердан солидна сребро 925
1. pendant Големина : 30-40mm (1.18"-1.57")
2. Материјал : солидна сребро 925
3. Rollo синџир должина : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm (со 3cm се прошири синџир)
4. Завиткани во подарок кутија
#Како да се цел на Името Ѓердан ?
Ве молиме оставете ги
1.името зборови ,декорација , фонт Бр.
2.оставете синџирот должина
Ако не ја напушти синџир должина, ние ќе испрати 16"/40cm за вас.
3. Ако не ја напушти македонски фонт ,ние ќе направиме се што нашиот примерок.
пример : Линда ,Фонт 1 чипка 22,синџир должина 16"/40cm
#Дизајн :
1.Клиентот дизајн ќе биде прекрасен ,
2.дали дизајнот според вашиот оставите порака ,
Ако треба да ги проверите дизајн ,pls дозволете ни да знаеме .
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .tks за својата благодарност .
#Испорака :
1.Производство на време :
во рок од 3-5 дена по исплата е расчисти(нормално). Ние не бродот на викенд или државни празници.
2.Пратката термини :
a : нормално, стоки преку препорачана воздухопловната од Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-15 дена.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
c : DHL /ТНТ свет експрес за 4-7 работни дена.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас .

Параметри на продукта

Цвят на метала:
посеребренное покритие
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Колиета:
Висящи Колиета
търговска марка:
CedesaO
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Размер На Кулон:
30-40 мм (широчина) 1.18-1.57
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
Дълго Колие
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Функция:
подарък
Материал:
Твърдото сребро проба 925
окачен стил:
дълго колие именное
Занаят:
Гравиран
Опаковка:
Подарък кутия
Дължина на веригата:
16 18 20 22
Привесная Дебелина:
1.2 мм (0.047)
случайност:
годеж, парти, годишнина, ден на фестивала
подарък:
за родители, сестри, приятели, любовници, баби и дядовци
името размер на кулон :
30-40MM(1.18-1.57)

Продукти в категория