0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Търговия на едро с 6 бр. ръчно изработени Муранский лэмпворк стъкло смесен цвят ивица сърцето висулка сребро P колие горещи бижута подарък necl0047

Търговия на едро с 6 бр. ръчно изработени Муранский лэмпворк стъкло смесен цвят ивица сърцето висулка сребро P колие горещи бижута подарък necl0047

BGN 11.42
Продуктът е наличен

Налично


1.Материјал : Стакло
2.Износ : 6pcs
3.Големина : 49*31 мм,дупка големина : 5x5mm синџир : 42+5cm
4.Боја : се погледне на слика
5.Облик : се Погледне на слика
6.Тип : Трговија На Големо
7.Состојба : Нова
Забелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО.
3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 22-39 дена да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 3-8 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност повеќе од US$135.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 40 дена, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање. 4. Испорака метод : превозот од економијата пост стандардната вредност подолу од US$6.00. превозот со Регистрирани Пост за вредност погоре од US$6.00. 5.Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција. Сите објектот треба да биде предаден на потврдена адреса. За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
necl0047
търговска марка:
Цяньбэй
Формамодел:
Сърце
Тип Суспензии:
Пасианс
Тип На Метали:
Няма
Пол:
Унисекс
Материал:
Стъкло
Цвят:
разход
Материал:
Стъкло
Форма:
Сърце
Размер:
49*31 мм
Размерът на отвора:
5*5мм
ocassion:
парти и подарък
верига:
42+5 см

Продукти в категория