0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Дълъг голям скъпоценен камък 22x18nm розов турмалин, CZ SheCrown женски сребърен медальон 30x22mm

Дълъг голям скъпоценен камък 22x18nm розов турмалин, CZ SheCrown женски сребърен медальон 30x22mm

BGN 17.58
Продуктът е наличен

Налично

Опис : Лице Pendant : 30x22mm или 1.2x0.85inch скапоцен камен големина : 22x18mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и?убава! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
търговска марка:
SheCrown
Тип Суспензии:
Пасианс
Материал:
Камък
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Унисекс
Формамодел:
Яйце

Продукти в категория