0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Класически Бял Конец, Мъниста Черен Камък Strand Женски Колие Бижута За Жени Коледни Подаръци

Класически Бял Конец, Мъниста Черен Камък Strand Женски Колие Бижута За Жени Коледни Подаръци

BGN 20.00
BGN 22.27
Продуктът е наличен

Налично


Класичен бел конец мушка црн камен влакно ѓердан женски ѓердан накит за жените Божиќ подароци Должина од 100cm Големина Тема монистра : 9-12mm;камен : 8*16mm Форма Тема мушка бисер Материјал Бисер;камен N.W. 162g Боја Црна;бело Пакување
Поли торба/Накит торбичка/ Накит кутија
Кориснички пакување : може да се додаде лого, слики итн сите со вашето барање време на Испорака 1-4days

Параметри на продукта

търговска марка:
ЦИНЬИ
Тип На Метали:
Няма
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Стил:
Класически
Моторен Тип:
Няма
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Номер На Модела:
NL-P1007
Формамодел:
Геометрична
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Няма
Тип Колиета:
направление

Продукти в категория