0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Геометрични висулки от естествен камък златист цвят верига дълго колие бижута коледни подаръци за жени

Геометрични висулки от естествен камък златист цвят верига дълго колие бижута коледни подаръци за жени

BGN 7.00
BGN 8.86
Продуктът е наличен

Налично


Геометриски Природен Камен Приврзоци Златна Боја Синџир Долг Ѓердан Накит Божиќ Подароци за Жените е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Тема : ( Геометриски Природен Камен Приврзоци Златна Боја Синџир Долг Ѓердан Накит Божиќ Подароци за Жени )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии :
Стр roduct Име :
Геометриски Природен Камен Приврзоци Златна Боја Синџир Долг Ѓердан Накит Божиќ Подароци за Жени
Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму.
Накит Стил : Долго
Ѓердан
Накит. :
Луксузни Накит
Потекло Место
Qingdao Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

Параметри на продукта

Цвят на метала:
Античен Позлатените Покритие
Основният Цвят На Камъка:
Бял
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Размер На Кулон:
16см
Номер На Модела:
xl01421a
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
uer
Дължина:
66+7cm
Тип Елемент:
Геометрични Висулки От Естествени Камъни Златен Цвят Верига Дълго Колие
Екологичен:
Не съдържа никел, олово, кадмий,
ключови думи:
дълго колие
Пристанище FOB:
Qingdao, Китай
Тегло:
35g
Използването на:
Подарък, Парти, Годишнина,Сватба, Годеж
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Пол:
Жени, Момичета, Unsex
Функция Колиета:
колие камък
is_customized:
Yes

Продукти в категория