0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
5 бр./лот 3 цвята четка Бола музика звук топката мед медальон клетка висулка дълга верига от бременност колиета модни бижута HCPN39

5 бр./лот 3 цвята четка Бола музика звук топката мед медальон клетка висулка дълга верига от бременност колиета модни бижута HCPN39

BGN 38.00
BGN 44.77
Продуктът е наличен

Налично


5pcs/лот 3 Бои Tassel Bola Музика Звук Топката Бакар Locket Кафез Pendant Долг Синџир на Бременоста Ѓердани Трендовски Накит HCPN39
Точка Бр. HCPN39
Стил Tassel Bola Музика Звук Топката Бакар Locket Кафез Pendant Долг Синџир На Бременоста Ѓердани Трендовски Накит
Состојба
100% Сосема Нов
Материјал Бакар
Боја На Злато Позлатен, Бела К, Gunmetal, Розово Злато Позлатен, Бронза, Антички На Ѕвонење, Црвена Бакар Големина
Кафез : 30мм*24.3 мм,Tassel : 88mm; погоден за 18mm звук бел топката; Метални Синџир : 80см-90cm
Употреба DIY Правење Музика Звук Bola Ангел Хармонија на Бременоста Ѓердан
Пакување
Polybag+ стандардна извоз картон;
Количина : 5 групи /многу (1 set =1 компјутер празен кафез pendant+1pc Звук Бел Топката +1pc Метални Синџир ) , сите вие може да го добиете се 5 компјутери заврши ѓердани.
(Pls забелешка : боја на звук бел топката е испратена по случаен избор. Ви благодариме за разбирањето. ) Функција
На шупливи locket кафез pendant е openable, може да се стави звук бел топката внатре, а потоа се тресат тоа, тоа ќе даде пријатен глас.
Сите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете. Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,вие нема да пропуштите!
Овој вид на ѓердан е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето.
На шупливи locket кафез pendant е openable, може да се стави звук бел топката внатре, а потоа се тресат тоа, тоа ќе даде пријатен глас.
За рефус количество цел или прилагодено цел, pls контактирате директно да се потврди детали.
Pls забелешка : звукот бел топката боја е испратена по случаен избор. Ви благодариме за разбирањето.
Ако имате барање за звук топката боја, pls се избере бои од боите табелата подолу, и ни остави порака.
Она што е бременоста топка?
Со потекло од Мексико на бременоста топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на bijoux
bolas мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека бременоста топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Формамодел:
Кръг
Моторен Тип:
Змия Верига
Размер На Кулон:
Клетка
търговска марка:
fnixtar
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Номер На Модела:
HCPN 39
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Цвят:
3 цвята
Материал:
Мед
Използването на:
Направи си САМ Making Music Sound Bola Angel Harmony бременност колие
Тегло:
Approx 39g/pc
Дължина:
80cm-90cm

Продукти в категория