0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
100 компл. / лот 20*5 мм стъклен балон с цветни мъниста капак комплект стъклена бутилка бутилка висулка колие с висулка, висулки, бижута finidngs

100 компл. / лот 20*5 мм стъклен балон с цветни мъниста капак комплект стъклена бутилка бутилка висулка колие с висулка, висулки, бижута finidngs

BGN 86.00
BGN 107.17
Продуктът е наличен

Налично


100sets/многу 20*5mm стакло меур со цвет монистра капа поставено Стаклено шише шишенцето pendant ѓердан pendant шарм накит finidngs шарм
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Големина на чаша свет 20*5mm На сет : Една чаша свет . еден 8мм прстен база . без додатен Материјал : Стакло топката со метален прстен база Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак
сите производи од стакло се рачно изработени големината можеби малку грешка. ако умот ве молиме не го цел
diy за show
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сексемара
Формамодел:
Кръг
Пол:
Унисекс
Тип Суспензии:
Пързалка
Тип На Метали:
Не, Мед
Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
20 mm
Стил:
Романтика

Продукти в категория