0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
SUNYIK 1 лот (5 бр.) лилав кристален кварц изцеление лозя чакра на рейки фасетиран пирамида на махалото на веригата

SUNYIK 1 лот (5 бр.) лилав кристален кварц изцеление лозя чакра на рейки фасетиран пирамида на махалото на веригата

BGN 20.78
Продуктът е наличен

Налично

Тип : Камен Исцелување Dowsing Чакра Реики Фацетирани Пирамида Нишалото Синџир Големина Детали(Приближно) : Камен : 14x34mm;Синџир Должина : 18" Количина : 5 Pc Тежина(Приближно) : 9 Грам/Pc Метал Тип : 18 KGP Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Суспензии:
Пасианс
Стил:
Модерен
Материал:
Камък
търговска марка:
СУНЬИК
Номер На Модела:
S
Пол:
Унисекс
Тип На Метали:
18KGP
Формамодел:
Пирамида
Размер На Детайлите(Прибл):
Камък
Брой:
5шт
Тегло(Приблизително):
9 Грама / PC
Състояние:
НОВО
Централен Камък:
Аметист

Продукти в категория