0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
Титан обвивка от неръждаема Romb висулка колие злато Окунутое чар траен цвят колие жени бижута RX059

Титан обвивка от неръждаема Romb висулка колие злато Окунутое чар траен цвят колие жени бижута RX059

BGN 7.00
BGN 7.98
Продуктът е наличен

Налично

Титаниум Нерѓосувачки Школка Romb Pendant Ѓердан од Злато Натопена Шарм Трајни Боја Ѓердан Жените Накит RX059 синџир големина : 42+4cm

Параметри на продукта

Цвят на метала:
Злато-цвят, цвят розово злато, платиновое покритие
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Миди
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Размер На Кулон:
1 см
търговска марка:
Матидалео
Номер На Модела:
RX059
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Неръждаема Стомана, Титан
Стил:
Офис/кариера
Функция:
колие
Съвместимост:
колие

Продукти в категория