0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
10 бр 25 мм обрат Искра неръждаема стомана плаващ медальон висулка през цялата Glasss Living Memory плаващ медальон

10 бр 25 мм обрат Искра неръждаема стомана плаващ медальон висулка през цялата Glasss Living Memory плаващ медальон

BGN 49.68
Продуктът е наличен

Налично


10 КОМПЈУТЕРИ 25ММ Пресврт Искра од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Круг Glasss Живеење Меморија Лебди Locket
Состојба 100% Нов Материјал 316 L не ' Рѓосувачки Челик Големина 25 MM Боја Мешани Количество 1 Lot Дел Не. FL Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање.
2.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.
3.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. 4.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. 5.Ако статусот на вашата нарачка не е променет, да 1 Cbuyer има платено цел 1 D 5 дена откако ќе 19ve платени, ве молиме контактирајте со нас 6.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Тип Суспензии:
Кръг
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
FL01
Стил:
плаващ медальон
Материал:
Неръждаема стомана 316L
Цвят:
Серебр / чернота / злато / rose gold / Rainbow
Размер:
25mm
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Плаващи амулети и чинии
Открит път:
Twist-off

Продукти в категория