0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Топ Qualtiy CZ Crystal Army Dog Tag висулки бижута мъже, хип-хоп, рапърът Bling Iced Out soldier Пънк колие златното колие

Топ Qualtiy CZ Crystal Army Dog Tag висулки бижута мъже, хип-хоп, рапърът Bling Iced Out soldier Пънк колие златното колие

BGN 24.00
BGN 25.58
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : Алуминиум & 18 K Вистински Злато Позлатен
Опис
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
Dhl : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
Тип Суспензии:
Пързалка
Номер На Модела:
Армейски символичен за кучета
Материал:
Кубичен Цирконий
търговска марка:
Qmzchentrendy
is_customized:
Yes
Стил:
Хип-Хоп / Рок
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Функция:
де
Формамодел:
кученце символичен
Цвят:
Злато,
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Продукти в категория