0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
B2 Hot Байк под Наем Y-образен 8/9/10 mm външен шестостенния ключ гаечен ключ гнездо инструмент класически аксесоари за велосипеди търговия на дребно и Едро

B2 Hot Байк под Наем Y-образен 8/9/10 mm външен шестостенния ключ гаечен ключ гнездо инструмент класически аксесоари за велосипеди търговия на дребно и Едро

BGN 4.00
BGN 6.06
Продуктът е наличен

Налично

Велосипед Велосипед Y Тип на Облик на 8/9/10мм Надворешниот Хексадецимален Клуч Spanner Штекер Алатка
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
3 Патот Велосипед Поправка Алатка Хексадецимален Клуч
Ги комбинира 8mm/9mm/10мм хексадецимален клуч
Со добар квалитет' трајни
Лесно да се носат и лесен за употреба
Добар додаток за велосипед поправка или одржување на
Практичен и преносни. Совршен за надворешна употреба велосипедизам
Однесе на поправка алатка со вас.
Ќе мора не се грижите за повеќето од велосипед проблеми кога сте на отворено.
Мора да се има за велосипедист на кратки или долги патувања.
Спецификации :
Количина : 1 компјутер
Состојба : нова
Боја : Црвена
Приклучок тип : Y Тип Надворешниот Spanner Хексадецимален Socket
Материјал : високо квалитетен челик
Пакетот вклучува :
1 * Y Тип Хексадецимален Spanner

Параметри на продукта

търговска марка:
зона цикъл
Тип:
гаечен ключ
Форма:
Комбинира 8мм/9мм / 10мм шестостенния ключ

Продукти в категория