0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-2 %
L 3.5 2-портов USB 2.0 хъб с HD аудио изход + адаптер микрофонного конектор, 20Pin 3,5-инчов вътрешен гъвкава скоба предния панел

L 3.5 2-портов USB 2.0 хъб с HD аудио изход + адаптер микрофонного конектор, 20Pin 3,5-инчов вътрешен гъвкава скоба предния панел

BGN 18.00
BGN 18.46
Продуктът е наличен

Налично


Вовед : Алуминиум мултифункционален преден панел USB3.0 изградена-во флопи диск простор (треба неактивен флопи диск простор) проширување багажник, го прави целосна употреба на шасија неактивен флопи диск простор, продолжен за две пред USB2.0 интерфејс преку главниот одбор и HD Аудио и Микрофон пристаништа, 20/19pin USB3.0 слот, повеќе погодно за корисници. Карактеристики : Тоа се прошири USB 2.0 од плоча до неактивен флопи диск простор, plug and play. Лесно решение за проширување на две USB порти на предната страна на компјутер, user-friendly. Во голема мера ја подобрува сигнал оклопна способност и зголемување на струјата. USB напојување со користење FP увоз солидна capacitor. Црна жица Панел како целина е поубаво и издржливи. Школка на површината се користи матирано спреј масло. Со HD Аудио и Микрофон пристаништа Спецификација Максимална Брзина : USB 2.0(480 Mbit/s). Plug & play, топла swappable Без надворешна сила потребни Наназад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 Вклопува во 3.5 инчи отвори bay Компатибилен со Windows 7/Vista/XP Преден панел боја : Црна Материјал : Алуминиум /Метал Кабел должина : Околу 60cm Тежина : 250g Забелешка : USB2.0 20 Pin конектор е всушност 19pin како еден pin на конекторот е блокиран до. Купувачи ве молиме plug 9 PIN/19 PIN штекер прво да се тестираат функција и потоа монтажа на шасија. Пакетот Вклучува : 1 x USB 2.0 Преден Панел + HD-АУДИО 5 x Завртки

Параметри на продукта

Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
документ:
3C
Номер На Модела:
SP-CD3. 5-05
Пристанища:
4
Вид На Интерфейса:
USB 3.0
Стандарт:
usb 2.0
Дължина:
50cm
Фунция:
Няма
Пристанища:
2-4
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория