0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
Бърз свободен кораб здраво зъб плача усилвател на мощност на радиатора 155*40*150 мм дължина радиатор охлаждащо ребро 6063 алуминиев радиатор

Бърз свободен кораб здраво зъб плача усилвател на мощност на радиатора 155*40*150 мм дължина радиатор охлаждащо ребро 6063 алуминиев радиатор

BGN 59.00
BGN 63.98
Продуктът е наличен

Налично


*** Добредојдовте на More Suns *** Прилагодено големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Брз Слободен Брод 2БР Густа заб топлина мијалник Моќност засилувач од радијатор 155*40*150 мм топлина мијалник ладење перка 6063 алуминиум heatsink
(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
На линия:
Няма
Номер На Модела:
Емитер усилвател на мощност 155*40*150 мм
Съвместим процесор:
ДА
Тип:
Радиатор
Приложение:
ОВЕН
Материал На Радиатора:
Алуминий
търговска марка:
MoreSunsDIY
Размер На Вентилатора:
Радиатор усилвател на мощност

Продукти в категория