0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
5 бр./много твърдо ядро слънчоглед радиатор висока мощност led алуминиев радиатор 80 * 36*20 мм дебели назъбени лампи и фенери радиатор

5 бр./много твърдо ядро слънчоглед радиатор висока мощност led алуминиев радиатор 80 * 36*20 мм дебели назъбени лампи и фенери радиатор

BGN 41.00
BGN 44.80
Продуктът е наличен

Налично


*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод 5pcs/многу цврсто јадро сончоглед радијатор висока-led диоди алуминиум heatsink 80*36*20mm густа заб Светилки и фенери радијатор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
На линия:
Няма
Съвместим процесор:
ДА
Тип:
Радиатор
Приложение:
На Корпуса
Материал На Радиатора:
Алуминий
Номер На Модела:
высокомощный led алуминиев радиатор 80 * 36*20 мм
търговска марка:
MoreSunsDIY
Размер На Вентилатора:
алуминиеви аксесоари

Продукти в категория