0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
PDR инструменти Paintless Dent Repair Tools за премахване на вдлъбнатини Mini Red Hand Lifter Dent Гребец Small Red T-Bar Suckers Tool Kit Ferramentas

PDR инструменти Paintless Dent Repair Tools за премахване на вдлъбнатини Mini Red Hand Lifter Dent Гребец Small Red T-Bar Suckers Tool Kit Ferramentas

BGN 22.00
BGN 23.30
Продуктът е наличен

Налично

Пакет Содржина :
-1 Lifter Дент Puller
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прв,
ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Понекогаш имаме малку доцнење поради
викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Furuix обезбеди 18 месеци производ Гаранцијата. Ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без никакво двоумење. Ако објектот
Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, ние ќе го замени или поправи производот. Купувачи можеби ќе треба да се плаќа за превозот
надомест за испраќање на заменува точка.
Сите Furuix производи се со висок квалитет оние. Ние никогаш да го контактирате клиентот за ревизија на лошо повратни информации, кои ги имаме доверба да се покаже вистински повратни информации за нашите клиенти : , па ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди 100% задоволни решение за нашите клиенти. Меѓутоа, ако ние го забележи секој клиент да ни даваат лоши коментари (лажни повратни информации) со цел да се добие целосна наплата, ние ќе го повлече овој клиент да се црната листа и никогаш не се справи со нив во иднина.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
WH-PDR-024
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Пакет:
Кутия
търговска марка:
ФУРУИКС
Размер:
29.5cm*12cm*10cm
Приложение:
Инструмент За Ремонт На Автомобили
Тип:
лепило с пистолет
Тип:
Ръчни Инструменти
Брой парчета:
1бр

Продукти в категория