0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
1pc Y-BH-10-A Desktop Automatic Label Rewinder Label Recycling Machine Label Roll Retractor Machine

1pc Y-BH-10-A Desktop Automatic Label Rewinder Label Recycling Machine Label Roll Retractor Machine

BGN 374.00
BGN 393.60
Продуктът е наличен

Налично


Производот се Користи : Оваа машина е погоден за сите бар код печатач на пазарот, налепници враќање, ознаки враќање, перење етикета се тркалаат назад. Карактеристики на производот : ZY-БХ-10-ЕДНА нова генерација на индустриски одделение етикета обработка на опрема, структурата е повеќе едноставни и разумни, опуштено околу во прилично уредни ознака;Користење на најновите патентирана технологија, adaptive брзината технологија, безбеден и сигурен, совршен соработка со етикета принтери, ефикасна, високо квалитетни заврши задача, надворешниот rewinding машина, заеднички за сите печатачи напон : 220 V/110 V моќ : 0.4 w Ширина : 110mm дијаметар : 200 мм

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Б-LIGHT-10-А
Брой парчета:
200
Направи си Сам пособия:
Електрически
търговска марка:
JOTTA
Пакет:
Кутия
Приложение:
Электроинструментальный Набор,
Тип:
Машина за прибиране на етикети на рула
Номер На Продукта:
HA231
Номер На Модела:
Б-LIGHT-10-А
Направи си Сам пособия:
Електрически
Тегло:
6.5 кг
Приложение:
Електрически набор от инструменти, машина за прибиране на етикети на рула

Продукти в категория