0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Универсален 1 щифт черно Earhook говорител на слушалки на високо качество на слушалка слушалка тип Y слушалки за Yaesu Vertex кабел клип слушалки

Универсален 1 щифт черно Earhook говорител на слушалки на високо качество на слушалка слушалка тип Y слушалки за Yaesu Vertex кабел клип слушалки

BGN 11.20
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики : Приклучок : 3.5 mm аудио приклучок PTT микрофон предавателот целокупната должина околу 5' Добар Квалитет Слушалка За Yaesu Vertex Радио Стандард
Компатибилен Шунка Радио Модел :
За-апарат vx
- АПАРАТ VX-1 R, - АПАРАТ VX-2 R, - АПАРАТ VX-3Р, - АПАРАТ VX-5 R-АПАРАТ VX-10, - АПАРАТ VX-14, - АПАРАТ VX-17-АПАРАТ VX-110, - АПАРАТ VX-150, - АПАРАТ VX-130, - АПАРАТ VX-131, - АПАРАТ VX-132, - АПАРАТ VX-160, - АПАРАТ VX-168 , - АПАРАТ VX-180, - АПАРАТ VX-210, - АПАРАТ VX -210 A , - АПАРАТ VX-210, - АПАРАТ VX -210 A , - АПАРАТ VX-300, - АПАРАТ VX-400, - АПАРАТ VX-410-АПАРАТ VX-420, - АПАРАТ VX-351, - АПАРАТ VX-354, - АПАРАТ VX-410, - АПАРАТ VX-420, - АПАРАТ VX-427
За FT
FT-50, FT-60, FT-10 R, FT-40 R, FT-50 R,FT-51 R, FT-60 R
За VXF
VFX-1 VFX-2 VFX-20
За
SIMOCO
TSP-2100 TSP-2400
За
AIRTECH
ATS/AT-серија/AH-203 N/ATS-105
Напомена : Доколку вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен
Канал За Съхранение На Данни:
NO
Is_Display:
No
Обхват На Разговор:
NO
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
PPT слушалка 26
Честотен Обхват:
NO
Максимален Обхват:
>10 км
Размери:
NO
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
Баофэн

Продукти в категория