0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
2 бр./лот 1310/1550 Нм двоен 50/50 коефициент на сцепление LC / UPC тръба от неръждаема стомана 1x2 Fbt прикачване Fbt сплитер

2 бр./лот 1310/1550 Нм двоен 50/50 коефициент на сцепление LC / UPC тръба от неръждаема стомана 1x2 Fbt прикачване Fbt сплитер

BGN 36.61
Продуктът е наличен

Налично


Бесплатен Превозот 1310/1550nm Двоен Прозорец 50/50 Спојка Сооднос LC/UPC 1x2 FBT Спојка FBT Splitter Карактеристики Ниска Вишокот на Косата Различни Спојка Сооднос Компактна Големина
Апликации Долги дестинации Телекомуникации CATV Системи & Fiberoptic Сензори Локална Мрежа
Перформанси Спецификации
Параметар Единица Вредност Тип Двојна-Прозорец Спојка(DWC) Три-Прозорец Спојка(TWC) Одделение P A P A Оперативни бранова должина 1310 nm и 1550 1310,1490 и 1550 Оперативен опсег nm 1310/1550±40 1310/1550±40 и 1490±10 Вметнување на косата 50/50 d B ≤3.6 ≤3.8 ≤3.6 ≤3.8 Поларизација Зависни Загуба d B ≤0.15 ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 Температура Зависни Загуба d B ≤0.2 Directivity d B ≥од 55 се Вратите на Тежината d B ≥55 Оперативни Температура °C -40~+85 Складирање Температура °C -40~+85
Транспорт :
1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси.
2. Тоа трае околу 30-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес.
3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30 дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас.
Повратни информации :
1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.
2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува
Плаќање :
1.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам.
2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам.
3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4.

Параметри на продукта

търговска марка:
jyttek
Номер На Модела:
JYT-FBT1X2LU
Предмет на:
Прикачване FBT 1*2
Дължина влакна:
1 метър
съединител:
LC / UPC
Дължина на вълната:
1310/1550 Нм
Крайното / Диференциалното Съединители:
50
is_customized:
Yes

Продукти в категория