0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
T3351 T3361 - T3364 с дуговым чип масова система за подаване на мастило Ciss за EPSON XP-530 XP-630 XP-830 XP-540 XP-640 XP-645 XP-635 XP-900

T3351 T3361 - T3364 с дуговым чип масова система за подаване на мастило Ciss за EPSON XP-530 XP-630 XP-830 XP-540 XP-640 XP-645 XP-635 XP-900

BGN 57.60
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на нашиот магазин,Имаат ncie ден
T33 XL T3351 T3361 - T3364 Со ЛАК Чип најголемиот Дел Мастило Снабдување Ciss Систем За EPSON XP-530 XP-900 XP-830 XP-645 XP-635 XP-630 XP-540 XP-640
Опис
Модел
За EPSON T3351 T3361 T3362 T3363 T3364
Чип Вид
ЛАК Чип ( Автоматско Ресетирање Чип )
Боја
4 Бои ( Б.К / C / M / Y )
Печатач
За EPSON XP-530 XP-540 XP-900 XP-630 XP-635 XP-645 XP-830 Печатач
Олово време
1-3 Работни Дена По Плаќање
Потсетување :
1. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
3. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
4.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
5.
Ние Може Да Се Направи Следново Ветување За Нашите Клиенти :
1.> Нашата цена е најниска во .
2.> Нашите испорака е најбрз во alibaba.(Рефус Парк)
3.> Нашиот квалитет е најдобар.(100% Висок Квалитет)
4.> Превозот цена е Competive.
Нашите Услуги
Комуникација : Е-mail,Trademanager,Тел,QQ,YM,Skype
Време : вашите прашања ќе се одговори во рок од 1-3 часа во нашето работно време. Ве молиме проверете што спам пошта доколку нема одговор за 24 часа.
Позитивни повратни информации ќе бидат автоматски лево за да сите купувачи откако ќе се плати објект;
Ве молиме кажете ни ако имате било какви проблеми пред да замине повратни информации.
Ни даде можност да се поправи сите проблеми.
Ние сакаме да ја напушти Positive Feedback со 5 Ѕвезди Оценка.
Ни даде можност да се поправи сите проблеми, па ќе може да го оставите убав позитивни повратни информации оценка.
Производи :
Принтер ink кертриџ
Печатење мастила
Чип/resetter/декодер
Глава за печатење/плоча/мастило амортизерите/чистење на делови
Функција
1> Заштеда на пари.
2> Компатибилен gurantee.

Параметри на продукта

Тип:
Система За Непрекъснато Подаване На Мастило
Съвместим Марка:
HP
търговска марка:
boma. оод
Цвят:
Друго
Номер На Модела:
За EPSON T3351 T3361-T3364 T33
Съвместим Тип На Принтера:
мастилено-струен принтер
Bulk Опаковка:
ДА
Име:
Система за масова подаване на мастило CISS за EPSON T3351 T3361 -T3364
Тип Чип:
Чип дъга / автоматично чип нулиране / постоянен чип
Статус:
Празна
Цвят:
BK, K, C, M, Y
Резервоар:
100 мл/цвят
модел касета:
За EPSON T33 T33XL T3351 T3361 T3362 T3363 T3364
Модел на принтера 1:
За принтер EPSON xp530 xp900 xp830 xp645 xp635 xp630 xp540
Модел принтер 2:
За принтер EPSON XP-530 XP-900 XP-830 XP-645 XP-635 XP-630 XP-540
Област:
Купи В Европа Принтер
Място на произход на стоките:
КН; GUA;DONGGUAN

Продукти в категория