0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Захранване на принтера Xenons NES-100-36

Захранване на принтера Xenons NES-100-36

BGN 35.36
Продуктът е наличен

Налично

Xenons Печатач НСВ-100-36 напојување Печатач Компатибилност : Xenons X3 A-7407 ASE / X3 A-7407 ADE / X3 A-6407 ASE / X3 A-6407 ADE принтери Производителот : XENONS
Пакет и испорака : 1. во светот превозот. (Освен некои земји адреса APO / FPO) 2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние нудиме Бесплатна Испорака за вас. 3. не испораки за време на викендите и празниците. 4. Сите производи се доставуваат до вас од 3-4 работни дена по потврдување на уплатата. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. 6. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени. 7. Сите стоката предадена од страна на Fed Ex или DHL Express Шенжен. и прогласи ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот данок. плаќање : 1. прифати alipay 2. Сите плаќање се прифатени преку уплатата ЗАЧУВАМ за безбедност на Производи се Врати Барања : 1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. враќање на производи или размена е прифатлив за проблемите. 2. Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе го купите. ако направите грешка при купување, а потоа ќе се наплаќа 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена). 3. Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќа враќање или размена. секој разумен поврат не е прифатливо по приемот на стоката. 4. Ве молиме да ни даде "пулс", по приемот на стоката, било какви проблеми контактирајте со нас во прв пат. ние ќе направиме се што е можно за да им помогне. "оценување" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за решавање на проблемот. Зошто да се купи од нас : Можете да ги најдете повеќето сè што сакате за печатачи во нашата компанија, ние сме професионални печатач делови општи веледрогерија во Кина за 5 години, сите ние печатач делови во големи акции.

Параметри на продукта

търговска марка:
YILINUOSI
Номер На Модела:
Захранване на принтера Xenons NES-100-36
Тип:
Друго

Продукти в категория