0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Мастилено-струен принтер печатна хартия издънка DC 24V тих вентилатор материал смукателни вентилатори за Roland Mimaki Mutoh китайски принтер

Мастилено-струен принтер печатна хартия издънка DC 24V тих вентилатор материал смукателни вентилатори за Roland Mimaki Mutoh китайски принтер

BGN 51.20
Продуктът е наличен

Налично


Објектот Спецификации :
24 V DC Молчи Компресор ;
0.38 На
10 W
Големина : L 120* 120 W * H 32 мм
Воздух Излезот : L 60 * H 30 mm
Воздухот Влезот Diamter : 76 mm
Бруто Тежина : 0.42 KG
Количина : 1 парче по многу
За Ролан Mimaki Mutoh и Кинески Инкџет Хартија Цицање Фанови .
Превозот :
1. Сите производи испорака од Гуангжу ,Кина .
Препорачана превозот од DHL, UPS-от,ТНТ или Fed Ex експрес (преземат за 4-10 дена ) ;
Стандард Превозот од e Packet ,Кина Пост Воздух Mail ,Хонгконг Пост(Обично се зема околу 7-29 days ,Делумно би се зема околу 1-2 месеци од страна на неизбежниот ризик на стандард за испорака како што се Бразил, итн. Земји Од Латинска Америка )
Внимание : Brazillian клиенти, ве молиме оставете ни го вашето CPF број , кога препорачана превозот или express(DHL / Федекс / UPS-от) потребни ; нема препорачана се изразуваат на руски освен ЕМС .
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Гуангжу Град !
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
4. Времето за испорака на вашата земја.
Општо производите се врати барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).
3.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.
4.Ако сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Услуги на клиентите :
Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на .

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Файлова система-12
Цвят:
Светло Черен
търговска марка:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Друго

Продукти в категория