0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
за HP всички мастилено-струйни принтери 100 мл черна боя за основа мастило с добро качество на 4 бр./компл.

за HP всички мастилено-струйни принтери 100 мл черна боя за основа мастило с добро качество на 4 бр./компл.

BGN 22.00
BGN 27.33
Продуктът е наличен

Налично


Напомена :
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.
со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Било која боја и квантитетот комбинација барање добредојдени!!! Ако добиете производот има нешто погрешно,
Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Претпазливост :
1.Љубезно ве молиме да ми кажете на вашиот Патрон Модел кога ќе ставете кертриџ цел.
2.Некои видови на чипови ќе се покаже на мастило ниво кога се користи за прв пат.
После тоа,нема да се покаже на мастило ниво има повеќе.Но, не грижете се, тоа се уште може да печати.
за HP Inkjet Принтер 100ml Црна Боја Базирани Мастило Со Добар Квалитет 4pcs/set
Мастило Тип Боја На Мастило
Количина
4 шишиња
Боја :
Црна
Потекло :
Guangdong,Кина
Пакување :
Кутии
Мастило за јачина :
100 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS
Модел Бр. :
Refillable Мастило Касети и CISS
Компатибилен За принтери :
За HP Inkjet Принтер
1 ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧУВААТ :
4 x 100ml Б.К Рефил Боја Мастило За HP
1 Шприц x
Карактеристики :
-Компатибилен со десктоп орган
-Висок квалитет Комерцијални Фото печатење
-Професионална канцеларија за печатење
-Може да се користи за заеднички печатење на хартија
-Ниска цена и Висок квалитет
-Увезени премиум суровини
-Брз сува формула,задоволство на висока брзина на печатење
-Совршена боја сатурација и deoxidization
-Никогаш не џем печатач млазницата
-Нема штетни и Не забрането текстилни бои
-Не се отровни, безопасни за човечкото
Боја на мастило
Aomya боја на мастило, традиционално и класичната производ,стабилен квалитет доаѓа од многу precised апарати и опрема од странство.
Тестирање и следење на податоците од оригинален принтери,Aomya Кина има за цел да се постигне најдобри резултати.

Параметри на продукта

търговска марка:
Аомья
Съвместим Марка:
HP
Номер На Модела:
Съвместими оцветяване мастило HP
Тип:
комплект за презареждане с мастило
Тип:
комплект за презареждане с мастило
Цвят:
Черен
Дефектна:
Волумн:
100 мл/бутилка
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Зареждане за:
За многократна употреба касети и CISS
съвместим принтер:
Съвместимост за принтер HP
Опаковка:
Кутии

Продукти в категория