0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
6шт съвместимост за замяна на печатащата глава hp73 за принтер hp 70 73 Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200

6шт съвместимост за замяна на печатащата глава hp73 за принтер hp 70 73 Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200

BGN 200.37
Продуктът е наличен

Налично


70 глава за печатење x6
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи!
100% Квалитетот Guarrantee
70 глава за печатење
БОЈА :
Сино/Зелено X1
Фото Црна/Светло Сива X1
Магента/Жолта X1
Светлината Магента /Светлина Синозелена X1
Мат Црна/Хроматска Црвено x1
Стакло Подобрувач/Гери x1
ЗА OEM : C9408 A C9407 A C9406 A C9405 A CD949 A C9410 A
КОМПАТИБИЛЕН ЗА : HP Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180
6 PCS=1 B/G+1 LC/LM+1 M/Y+1 LG/PK+1 MK/CR+1 GE/G
ПАКУВАЊЕ : Со нова кутија за пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-ОТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца , можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци) , ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
70 печатаща глава
търговска марка:
LeadKsam
Тип:
Друго
Качество:
Високо качество
ЗА OEM ПРОИЗВОДИТЕЛИ:
C9408A C9405A C9406A C9407A CD949A C9410A
MOQ:
6ШТ=1B/G+1LC/LM+1M/Y+1LG/PK+1MK/CR+1GE/G
цвет1:
син / зелен
цвет2:
Светло Лилаво /Светло Синьо
цвет3:
Магента / Жълт Цвят
Цвет4:
Снимки Черно / Светло Сив
Цвет5:
Матиран Черен/Хроматичен Червен
Цвет6:
Усилвател Стъкло/Сив
съвместимост за:
HP Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180

Продукти в категория