0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Комплект зареждане 4color 1000ml печатни бои HP711 за принтер HP DesignJet T520 T120

Комплект зареждане 4color 1000ml печатни бои HP711 за принтер HP DesignJet T520 T120

BGN 144.00
Продуктът е наличен

Налично


HP711 печатење со мастило рефил кит за HP Design Jet T520 T120 печатач 4color 1000ml
Детални информации
Име на производ : Принтер ink
Printer Model : За HP Design Jet T120 Печатач
За HP Design Jet T520 Печатач
Кертриџ Модел : За HP 711
Боја : Б.К., C, M, Y - 4 боја
Јачина на звук : Б.К., C, M, Y : 1000ml
Мастило Тип : Боја-базирани (C, M, Y); пигмент-базирани (К)
MOQ : 1 Сет (4 парчиња)
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Примена
Омилени
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
За Повратни Информации
1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
http : //activities..com/adcms/help--com/feedback_suppliers.php
2.Ако имате било какви проблеми и прашања по примените стоки, ве молиме контактирајте со нас на почетокот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа :

Параметри на продукта

Тип:
комплект за презареждане с мастило
Съвместим Марка:
HP
търговска марка:
boma. оод
Номер На Модела:
За HP 711
Име на продукта:
мастило за принтер
Модел Принтер:
за hp DesignJet T520 T120
модел касета:
За HP 711
Тип Чип:
чип
Цвят:
BK, C, M, Y - 4 Цвят
обем:
bk, c, m, y
тип мастило:
Оцветител на базата на (C, M, Y); pigment въз основа на (K)
MOQ:
1 комплект (4 бр.)
доставка:
DHL, E-EMS,Поща Китай и т.н
плащане:
Кредитни карти, Visa,Moneygrams,money books, Boleto и т.н.

Продукти в категория