0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
T0921N за многократна употреба касета T0921 92N за Epson Stylus C91 CX4300 T26 TX106 TX109 TX119 T27 T117 принтер автоматично нулиране на чип

T0921N за многократна употреба касета T0921 92N за Epson Stylus C91 CX4300 T26 TX106 TX109 TX119 T27 T117 принтер автоматично нулиране на чип

BGN 12.78
Продуктът е наличен

Налично


За EPSON T26 T27 TX117 TX119 TX106 TX109 C91 CX4300 Refillable мастило касети празни со ЛАК чипови
Производи : 1x Поставите refillable мастило касети Празни (4colors)
Состојба : Нова бренд и празно( без мастила), Со ЛАК чипови
Компатибилност печатач : За EPSON Перо T26 T27 TX117 TX119 TX106 TX109 CX4300 C91
Кертриџ модел : T0921 N/T0922 N/T0923 N/T0924 N
Јачина на звук : 15 ML по боја
Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Како да се мастило рефил кертриџ
Предности :
1.нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.
5. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
6. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.
7. Добро за environmeantal заштита.
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.cainiao.com , www.17track.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www.dhl.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа.

Параметри на продукта

Тип:
мастилницата
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Эпсон
Характеристика:
Съвместим
Номер На Модела:
мастило касета за Epson T26/ / T27/TX117/TX119/TX106/TX109
Състоянието на патрона:
Празна
търговска марка:
TOPPARTS
Съвместим Марка:
Эпсон
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА
Състояние:
НОВО
Тип:
за многократна употреба мастилницата
Модел:
мастило касета за Epson T26/ / T27/TX117/TX119/TX106/TX109
Цвят:
C/M / Y/BK
Обемът на:
15 мл
Характеристика:
С обломоками дъга
Пакет:
опаковка кутии
модел касета:
T0921N/T0922N/T0923N/T0924N
Качество:
най-доброто качество
Състоянието На Патрона:
Празна

Продукти в категория