0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
4 бр./лот компютър PC Case fan Mouting Пин Против 43 мм нитове силиконови амортизация за намаляване на шума, вибрации силиконови винтове

4 бр./лот компютър PC Case fan Mouting Пин Против 43 мм нитове силиконови амортизация за намаляване на шума, вибрации силиконови винтове

BGN 2.00
BGN 2.38
Продуктът е наличен

Налично


4 Pcs/многу Компјутер PC Случај Фан Mouting Pin Анти Заковки Силикони Шок Апсорпција Намалување на Бучава Вибрации Силикони Завртки Бесплатен превозот Ултра-мека гума не ќе се скрши или солза за време на инсталацијата
Универзал-Дизајн се вклопува во повеќето отворени случаи фан големини и PC случаи
Брзо и Лесно алатка помалку инсталација На капацитет е многу, можат да уживаат во повеќе концесии, добредојдовте во ред, ми даде писмо за консултации.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
1). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7).Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. 8).Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено.

Параметри на продукта

търговска марка:
ONEBSTR
Номер На Модела:
Нокти за намаляване на шума
Тип:
Друго
Тип за:
Вентилатор с дебелина 1,5-2 см
Дължина:
43mm
Цвят:
Черен
Съвместим процесор:
ВСИЧКИ
Материал:
Силикон
Приложение:
На Корпуса

Продукти в категория