0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
RAYKUBE 86x86 Switch-Base за допълнително инсталиране на бутон изход R-P15

RAYKUBE 86x86 Switch-Base за допълнително инсталиране на бутон изход R-P15

BGN 6.24
Продуктът е наличен

Налично

RAYKUBE 86x86 Switch-База За Излез Копчето Екстра Installtion R-P15
Оваа База е да се користи за Излез Копчето за да се Монтира на ѕид кој се избегне ископување на Дупки.
Големина : 86mmx86mm
Објектот Вклучуваат :
1 x Switch-База
Answer : ___________________________ Note : Exit Копче не се вклучуваат во оваа точка.

Параметри на продукта

Размер:
86x86
Тип Елемент:
Бутон За Изход
Номер На Модела:
Р-Р15
търговска марка:
RAYKUBE

Продукти в категория