0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
LPSECURITY 10tags Access Control Fingerprint reader / скенери с RFID EM reader/Control de Acceso Biometrico

LPSECURITY 10tags Access Control Fingerprint reader / скенери с RFID EM reader/Control de Acceso Biometrico

BGN 111.84
Продуктът е наличен

Налично

Овој отпечаток е анти-вандалот дизајн, го усвои новиот темна позадина технологија, што го прави лесен за читање на отпечатоци иако под директна сончева светлина. Поддршка за Отпечатоци и ЕМ картичка, и тоа може да биде, исто така, се користат како робови читателот со wiegand 26. · Метална структура, анти-вандалот, едноставно и безбедно дизајн · Поддржува отпечаток & EM Картичка · Користење на темна позадина imaging техника, направи Отпечатоци од прсти се секогаш лесно да се препознае во варијанта светлина · Услови, освен директното сончево зрачење Може да додавате/бришете корисници' отпечатоци од страна на менаџерот за отпечатоци/картички многу брзо. · Инфрацрвен далечински управувач за programming Anti-магнетни спречи отварање на врата од страна на магнетни нелегално · Вграден во ПИР(пасивен инфраред)да се разбудам уредот од режимот на мирување. · Со Wiegand 26 текст & output · Поддржува : интер-поврзан; интер-заклучен, анти-подесувате, вратата магнетни алармот,safe mode поставите · во Согласност со CE сертификат

Параметри на продукта

Номер На Модела:
F007EM-II
търговска марка:
LPSECURITY

Продукти в категория