0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
brdwn гореща игра дамски Дама Luminosity Lux cosplay токчета по поръчка обувки

brdwn гореща игра дамски Дама Luminosity Lux cosplay токчета по поръчка обувки

BGN 63.98
Продуктът е наличен

Налично


Жешка игра на жените Дама на Луминозноста Лукс Cosplay Потпетици Сопствени Направени Чевли, Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Предмет : cosplay чевли Точка БР : 5255 Име : Лукс Материјал : Вештачка кожа Тежина : 800/пар
Место или потекло : во кина
тоа може да биде нарачана прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на врвот на чизми обемот на теле
6.теле турнеја

Параметри на продукта

Обувки Размер:
36, 37, 38, 39, 40, 41
търговска марка:
Brdwn
Пол:
Жени
Тип На Източника На:
Играта
Специална Употреба:
Костюми
Герои:
Лейди блясък
Източник:
ХАХА

Продукти в категория