0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
5 бр едро непромокаеми тъкани чанти Чанта за мобилен телефон опаковъчна хартия размер чанти 15 x 20 см

5 бр едро непромокаеми тъкани чанти Чанта за мобилен телефон опаковъчна хартия размер чанти 15 x 20 см

BGN 4.00
Продуктът е наличен

Налично


Главните податоци :
100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,
Тип На Производ : Крпа Кеси
Школка Материјал : крпа (Водоотпорен крпа )
Испорака :
(1) Хонгконг Пост воздух mail на светот : околу 15-25 работни дена. со Регистрирани Следење на Број;
(2) САД : USPS, 8-10 дена.со Регистрирани Следење на Број;
(3) времето за Испорака зависи од поштенски процес и други фактори, тоа може да трае до 20-30 работни дена;
(3) Пратката ракување со времето : ние ги испратите објектот да сте во 48hours;
(4) Нормално 99% од пакетите doesnot предизвика било обичај должност, но ако пакетот е избран од страна на вашата земја обичај,купувачот плаќа за тоа.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена
(не вклучувајќи одмор)
5-7
8-10
11-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-14
15-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
9%
50%
21%
13%
7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
10%
62%
20%
3.5%
4.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
23%
50%
13%
8%
6%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
1.5%
20.5%
45%
23%
10%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5.5%
25%
35%
19%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
44%
35%
18%
3%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
1.5%
25%
50%
14%
9.5%
Наплата
Гаранција :
(1) Ние ќе го замени било неисправни производи, ако тоа е оштетена пред нејзиното примени;
(2) Враќање поштарина и осигурување задолжен се неповратни;
(3) За размена поради купување на погрешен производ, купувачот ќе плати такси превозот;
(4) 1 година гаранција од нас, да ги задржи на пластична кеса пакет;
(5) Предметите ќе тест пред испраќање.
Контакт со НАС на :
(1) Ако имате било каков проблем во врска објект, контактирајте со нас пред наддавање.
(2) ќе ја напуштат повратни информации за вас, откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, се надевам дека ќе може да го стори истото за нас.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
B11. 18
Материал:
Водоустойчив плат

Продукти в категория