0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
100шт м3*12 DIN912 м3 неръждаема стомана шестостенни шестостенни покриване на главата на винта с безплатна доставка и високо качество 304 неръждаема стомана

100шт м3*12 DIN912 м3 неръждаема стомана шестостенни шестостенни покриване на главата на винта с безплатна доставка и високо качество 304 неръждаема стомана

BGN 7.00
BGN 7.18
Продуктът е наличен

Налично


Овие навртки/ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија. Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија. Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметри на продукта

търговска марка:
QYE
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Стил На Шофиране:
Шестигранное Гнездо
Вид Винт:
Винтове Машини
Стил На Главата:
hexagonal
Материал:
неръждаема стомана
Пакет:
100-199шт
Номер На Модела:
М3Х5/6/8/10/12/14/16/20/25/30
is_customized:
Yes
Размери:
M3*12
Тип На Блока:
лот (50 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
0.15kg (0.33lb.)
Размер На Опаковката:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Продукти в категория