0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
2-Pack RGB ABS LED Water Faucet Light Colorful Changing Glow Кухня Tap Aerators Chrome Brass Female Water Saving Aerator

2-Pack RGB ABS LED Water Faucet Light Colorful Changing Glow Кухня Tap Aerators Chrome Brass Female Water Saving Aerator

BGN 17.00
BGN 20.80
Продуктът е наличен

Налично

Фотографии Листа
А
[xlmodel]-[custom]-[8888] Детали за Производот
Карактеристики :
Ова ДОВЕДЕ Вода Тапа одговара на повеќето чешми и LED светло ќе светне кога ќе го вклучите допрете.
Овој мал уред одговара на повеќето чешми и осветлува собата на диодите на блицот кога ќе го вклучите допрете.
Светлината е активиран од страна на вода под притисок и се исклучува автоматски со вода.
7 боја се меша прикажува автоматски кога проток на вода.
Главната бои Зелена, Црвена & Сина.
ABS chroming материјал, одлична отпорност на корозија, издржливи.
Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината.
Ви нудиме радост & прекрасно искуство.
Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.
Спецификации :
Случај материјал : ABS
LED емитуваат боја : 7 бои
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Случај Боја : Сребрена
Објектот големина : 3528mm
Нето тежина : 23g
Пред купување на артиклот, pls проверете интерфејс и дијаметарот на соодветноста Интерфејс : машки
Дијаметар : 24 mm
Пакување содржина :
1 x LED светло тапа

Параметри на продукта

Тип:
Аксесоари За Кухненски Кран
Тип Аксесоари За Кухненски Кран:
Чучура Кухненските Кранове
Номер На Модела:
SDF-A6
Температура:
0-80 градуса
Цвят:
7 цвята вода

Продукти в категория