0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Смогите да бъде индивидуално автоматична машина за производство на хляб патица горещ 1000ps/h за продажба

Смогите да бъде индивидуално автоматична машина за производство на хляб патица горещ 1000ps/h за продажба

BGN 2736.00
Продуктът е наличен

Налично


Може да се прилагоди 1000ps/h автоматско печење патка машина за правење леб за продажба
Параметар за автоматско печење патка машина за правење леб за продажба моќност 2000 W греење температура 0-300 степен леб големина леб големина греење време 0-9s може да се прилагоди да работи ефикасност 1000ps/h машина големина 650*450*1350mmc
N W. 60kgs
Производ на автоматски печено патка машина за правење леб за продажба
Машина слика за автоматско печење патка машина за правење леб за продажба
Краток индукција на автоматско печење патка машина за правење леб за продажба 1 Може да се користат за да се направи тенок леб 2 Може да се загрее на тенки леб 3 температурата може да се прилагоди од страна на корисникот 4 процесот времето е кратко, треба само 80 втор 5 По промена на моделот, може да се направи различни облик на тенок леб. 6 Нерѓосувачки челик тело 7 За притисок печено патка, леб, јајце торта, палачинки, се врти, колачи, lomo, вода lomo, печива, глутен колачи, пити, поништена тенџере пита и други видови на леб се користи
Предности на автоматско печење патка машина за правење леб за продажба
1 Прекрасен изглед, фина изработка, високо квалитетни нерѓосувачки челик, алуминиум. 2 Брзина, претходно греење температура и греење време, може да се постави во време (неколку секунди) за да се заврши сузбивање и греење работа. 3 Брзина, претходно греење температура и греење време, може да се постави во време (неколку секунди) за да се заврши сузбивање и греење работа. 4
Брзина, претходно греење температура и греење време, може да се постави во време (неколку секунди) за да се заврши сузбивање и греење работа. 5
работата е едноставна, кога со користење на прекинувач, поставете го греење времето на греење и температура, притиснете го start вклучите, притиснете на мувла притиснете, поставување на време да се заврши на автоматско ресетирање. 6 висок степен на автоматизација. За контрола на температурата на табелата, греење температура.

Параметри на продукта

Цвят:
20type, 60type море Лагос
Аксесоари:
Пълен Размер На Хранителната Тръба, Шрединг Диск
документ:
CE
Обемът на работната купички (чаши):
НАПРАВИ СИ САМ
Напрежение На Тока (В):
220V
Номер На Модела:
KNYBJ-200
Мощност (W):
2000 W
Функция:
автоматична машина за пресоване на тестени пити machinec
Име:
автоматична машина за печене на хляб от пържена патица за продажба
Температура отопление:
0-300 градуса
размер на хляба:
160*0,4 мм
Тип:
НОВО
Н У.:
60 кпс
G W.:
в рамките на 80 кпс
Напрежение:
220V може да се персонализира
Време загряване:
0-9С може да се регулира
Ефективността на работа:
1000пс/ч
Размер на машината:
650*450*1350мм

Продукти в категория