0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
чесън пилинг машина на чесън бульблет белачка чесън машина

чесън пилинг машина на чесън бульблет белачка чесън машина

BGN 2272.00
Продуктът е наличен

Налично


лук пилинг машина лук bulblet нож за лупење лук машина
Карактеристики
Исти Воздушниот компресор, може да се купи во вашата сопствена земја
1, употреба на специјално дизајнирани пилинг принцип, пилинг процес, лук целосно без мелење преку ножот и тврдост, па за да се осигурате дека интегритетот на преработените производи, свежина и загадувањето слободни.
2, пилинг автоматизација отсекогаш бил оперативен, и практично, заштеда на енергија, мала големина, високо производство ефикасност, лесно чистење и одржување, ниска стапка на неуспех карактеристики.
3, со автоматска контрола на температурата и автоматско вовлекување уред, лук-лук кожата автоматско раздвојување, производот ги исполнува здравствени стандарди, бидејќи лукот не е лесно да се оштети, тоа може да се сместат предностите на повеќе дена.
Технички параметри

Параметри на продукта

Цвят:
въглеродна стомана
документ:
CE
Напрежение На Тока (В):
220V
търговска марка:
ТЯНЬЮЮЮДО
Номер На Модела:
УДДСТП-150
Функция:
Лющене
Мощност (W):
750 W
Тегло:
120kg
измерване:
1000 * 650*1600мм
Обемът на:
150 кг/ч

Продукти в категория